MOBILNY WARSZTAT
DROGA DO
 WYDAJNOŚCI

regały samochodowe

INWESTYCJA
I ZYSK

65 LAT ROZWOJU

MADE IN SWEDEN

5 LAT
GWARANCJI

TESTY
ZDERZENIOWE

  ZAPROJEKTUJ SAMODZIELNIE WŁASNY ZESTAW!

Chcesz spróbować sił i samodzielnie zaprojektować swój warsztat na kołach? Użyj naszego darmowego konfiguratora i wróć do nas po swój rabat!

  KONFIGURATOR ON-LINE

  INDYWIDUALNY PROJEKT

Kiedy gotowce to za mało i potrzebujesz konfiguracji, która spełni Twoje szczegółowe wymagania - daj nam znać - przygotujemy coś "skrojonego na miarę"!

Projekt zawiera m. in.:

  wizualizację 3D w wybranym samochodzie
  wyszczególnienie użytych komponentów
  wycenę poszczególnych komponentów
  podsumowanie wagi całego projektu

...a w razie potrzeby - łatwo dokonać stosownych zmian

  MOBILNE WARSZTATY

Dzięki zabudowie warsztatowej Twój samochód nie będzie jedynie narzędziem do przewożenia towarów, ale stanie się mobilnym serwisem, gdzie sprzęt i narzędzia znajdą swoje wygodne, bezpieczne i ergonomiczne miejsce. Wybierz gotową predefiniowaną konfigurację lub stwórz ją kompletnie od podstaw bazując na swoim doświadczeniu. Nasi projektanci chętnie pomogą stworzyć projekt oraz wizualizację wnętrza Twojego samochodu. 

W naszej ofercie m. in.:

  regały samochodowe System Edström
  regały samochodowe Edström ECO
  regały samochodowe Sortimo
   regały sklejkowe, na miarę

  PÓŁKI SKŁADANE

Czasem potrzebujesz półek, a jeszcze częściej pełnej przestrzeni załadunkowej swojego samochodu? Mamy coś idealnego - Flexi System! Wykorzystaj do maksimum potencjał swojego samochodu i pozbądź się ograniczeń klasycznej zabudowy!

  FLEXI SYSTEM

  REGAŁY ECO - TANIE I LEKKIE

Potrzebujesz budżetowego rozwiązania do niewielkiego dostawczaka? Regały ECO z pewnością odpowiedzą na Twoje potrzeby. Proste, lekkie i niedrogie! To może być rozwiązanie idealne dla Ciebie!

  REGAŁY ECO

  GOTOWE ZESTAWY

Predefiniowane zestawy do wszystkich dostępnych na rynku furgonów, które łatwo możesz zmodyfikować, by jak najlepiej dopasować je do własnych potrzeb. Do tego celu wykorzystujemy zaawansowany, a jednocześnie bardzo łatwy w użyciu program do projektowania online i wizualizacji. Sam projektujesz wnętrze swojego samochodu! Nikt poza nami nie oferuje takiej funkcjonalności! Wizualizacje dostępne są także w 3D, co jeszcze bardziej ułatwi Ci dokładnie wyobrażenie przyszłej zabudowy.

KATALOG PRODUKTÓW

  KATALOG GŁÓWNY

Znajdziesz w nim niemal wszystko czego potrzebujesz! Wszystkie komponenty, których użyć można do stworzenia Twojej indywidualnej konfiguracji.

  KATALOG GŁÓWNY

  MONTAŻ

Regały możesz zamontować samodzielnie postępując zgodnie z ogólną instrukcją montażu lub zlecić nam, nie martwiąc się o nic!

  INSTRUKCJA MONTAŻU

własny montaż

KORZYSTAJĄC Z KOMPLEKSOWEJ USŁUGI MONTAŻU MOŻESZ OTRZYMAĆ DO 5 LAT GWARANCJI

  WKRÓTCE WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

zabudowy sortimo

   pon - pt     7:00 - 15:00      ul. Dworcowa 25, 32-540 Trzebinia, PL      info@adaptiqa.com      + 48 505 282 858            

 505 282 858